Благодійна допомога соціально незахищеним жителям нашої громади

Центр надання соціальних послуг Вишнівецької селищної ради отримав майже 8 тонн благодійної допомоги від БФ Світло Реформації та Міністерства соціальної політики.
Уже найближчим часом соціальні робітники ЦНСП роздадуть отримані речі найбільш соціально незахищеним громадянам Вишнівецької територіальної громади.
Висловлюємо слова щирої подяки Благодійному Фонду Світло Реформації за надану допомогу призначену для осіб, що належать до категорії соціально незахищених верст населення, а саме: одяг, меблі, посуд, інвалідні коляски, ходуни, милиці, речі домашнього вжитку, іграшки.
Приємно знати, що в нашій країні є люди, яким небайдужа доля нашого суспільства. Ваша допомога для людей, що опинилися в складних життєвих обставинах є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи. Ця підтримка – свідчення Вашого відповідального ставлення до проблем громади.
Також щиро дякуємо всім: Голові Громади за надання транспортних засобів, працівникам Добрий Самарянин та “Комунгосп Вишнівець”, за те що відгукнулися та долучилися до доброї справи.
Хочемо зазначити, Ваша допомога була вкрай необхідною та корисною.
Марія Савич, в.о. директора КУ ЦНСП