29 липня 2020 року відбулось ІІІ засідання Діалогового майданчика з питань професійної орієнтації населення, що діє у Збаразькій районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості в режимі онлайн. У засіданні взяли участь представники сторін-партнерів, а саме: в. о. директора ДНЗ «Вишнівецький професійний ліцей» Едуард Сидор, начальник Збаразького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації» Надія Макар, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради об’єднаної територіальної громади Марія Погранична, головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Любов Пугач.

Відкрив засідання директор районної філії Василь Коваль, який наголосив на важливості профорієнтаційної роботи в службі зайнятості та звернув увагу на те, що професійна орієнтація з 2020 року спрямована на доросле населення та безробітну молодь, а також надання методичної допомоги педагогічним працівникам з питань професійної орієнтації школярів.

Учасникам діалогового майданчика було запрезентовано сучасні сервіси, інформаційні технології та безкоштовні освітні платформи ДСЗУ у профорієнтації для населення.

Соціальні партнери обговорили спільні шляхи поліпшення і модернізації надання профорієнтаційних послуг населенню, удосконалення змісту, форм та методів їх проведення, у тому числі із застосуванням сучасних сервісів, інформаційних технологій.

Кожна із сторін соціального діалогу висловилась про свій досвід профорієнтаційної роботи. Було визначено напрямки подальшої співпраці.