30 вересня Україна відзначає День усиновлення.

У день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення.

Християнське свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії – є біблійним прикладом високої моральності, сімейної злагоди, любові і вірності.

Усиновлення – це особливе батьківство, це благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Вишнівецька селищна рада щиро дякує всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям!

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви відкрили дітям своє серце, розділили з ними свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Нехай ніколи не вичерпаються ваше душевне тепло, чуйність і увага до дітей.

З повагою,
Володимир КРАВЕЦЬ