5 вересня Вишнівецьку ОТГ відвідав експерт Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети” Микола Орлов

Пан Микола зустрівся з учнями 10 і 11 класів Вишнівецької та Старовишнівецької шкіл. Разом обговорили процес формування бюджету Вишнівецької громади, вивчали надходження до нього і видатки.

Атмосфера у конференц-залі Старовишнівецької школи була невимушеною і дружньою. Усі активно долучилися до процесу обговорення бюджету для громадян. Було проведено анкетування з пропозиціями до формування бюджету на 2020 рік. Також анкетування провели у Бутинській та Бодаківській школах.

Наступний етап – це зустріч із жителями нашої громади і обговорення пропозицій щодо формування бюджету на наступний рік.