ЧОРТКІВСЬКИЙ «КРИСТАЛ» РОЗГРОМИВ ФК «ВИШНІВЕЦЬ» /+ФОТО, ВІДЕО/

19 вересня, у 14-му турі вищої ліги чемпіонату Тернопільської області чортківський «Кристал» провівши мабуть найкращу гру в 2018 році на виїзді впевнено переміг ФК «Вишнівець» – 6:0.

Джерело: https://ffternopil.com/news/2405/

Головний тренер ФК «Вишнівець» Михайло Скиба у цьому принциповому матчі розташував своїх футболістів за тактичною схемою: 1х4х5х1. Місце у воротах зайняв Віталій Марків, пару центральних захисників склали Євген Щербатюк і Роман Баб’як, справа в обороні грав Назар Бондарук, зліва – Віталій Ніколайчук. В опорній зоні півзахисту діяли капітан Михайло Вітерук та Юрій Преварський, піднападниками грав Євген Корецький. На місці лівого хава діяв Тарас Бадиляка, правого – Роман Михайленко. І на вістря атаки був відряджений Дмитро Галадей.

Головний тренер чортківського «Кристалу» Едуард Хавров розмістив своїх футболістів за аналогічною схемою – 1х4х5х1. Ворота боронив Віктор Ольховий, четвірка оборонців була такою: Денис Сотніков і Владислав Іванов (пара центральних захисників), Руслан Патрик (справа), Олександр Зозуля (зліва). У середині поля грали – Ярослав Шпікула і Данило Фальковський (пара опорних півзахисників), капітан Руслан Курдас (піднападник), Андрій Сухецький (справа) і Михайло Клим (зліва). І в нападі грав один Максим Сурженко.

Одразу зі старту матчу гості були заряджені на ворота суперника і доволі швидко відкрили рахунок. Провалився лівий край оборони ФК «Вишнівець» і Андрій Сухецький вивів Максима Сурженка на одного голкіпера і нападник гостей легкого перекинув через нього м’яча (0:1).

У другому голі вже Сурженко виступив у ролі асистента, який продавив оборонця господарів Євгена Щербатюка, відпасував на Руслана Курдаса, а той в дотик віддав м’яча на Андрія Сухецького, котрий влучно пробив у ближній кут воріт (0:2).

У другому таймі практично все, що летіло у ворота ФК «Вишнівець», потрапляло в сітку. Спершу Михайло Клим вдарив метрів з 25-ти і м’яч зачепивши котрогось з захисників вишнівецької команди опинився в сітці воріт (0:3). Далі капітан гостей Руслан Курдас на квадратному метрі обіграв центрального оборонця господарів Руслана Баб’яка і пробив у нижній правий від голкіпера кут воріт (0:4). Незадовго вишнівчани помилилися на підступах до штрафного майданчика і після перехоплення Андрій Сухецький відпасував на Михайла Клима і той метрів з семи пробив по порожній воротах (0:5). А завершив розгром суперника Данило Фальковський, який потужним ударом зблизька реалізував передачу того ж таки Сухецького (0:6).

Що ж до господарів, то вони теж мали кілька гольових нагод. Так, у першому таймі після помилки Ярослава Шпікули, атакувальний півзахиснику ФК «Вишнівець» Євгену Корецькому потрібно було просто перекинути через голкіпера Віктора Ольховоого, але польовий гравець у рамку не поцілив. Ще в одному моменті Михайло Вітерук вивів Дмитра Галадея на побачення з голкіпером, однак Ольховий вчасно вийшов з воріт і змусив нападника ФК «Вишнівець» пробити в нього. А в другому таймі двічі близьким до взяття воріт був Олександр Томич. У першому випадку він видряпав м’яча на правому краю атаки, змістився з ним у центр і метрів з 22-ох пробив над «дев’яткою». А ще в одному епізоді той ж Томич втік від захисників і вже перекидав м’яч через голкіпера, котрий вийшов на перехоплення, однак той зіграв рукою за межами карного майданчика, за що отримав попередження і штрафний у бік «Кристала»…

***

ФК «Вишнівець» – «Кристал» (Чортків) – 0:6 (0:2)

19 вересня. Вишнівець. СК «Вишнівець». 150 гл, +26 град.

Судді: Ігор Гарас (Бережани), Ігор Чаплій (Залізці), Андрій Шадяк (Тернопіль).

Спосерігач арбітражу: Михайло Русанюк (Тернопіль).

ФК «Вишнівець»: Марків, Є. Щербатюк, Баб’як, Бондарук (Старушкевич, 80), Ніколайчук, Вітерук-к,  Преварський, Корецький (Новосад, 76), Бадиляка (Корзун,  76), Михайленко (Томич, 24), Галадей (О.  Понєдєльнік, 76).

«Кристал»: Ольховий, Зозуля, Сотніков, Іванов (Сидоренко, 87), Патрик, Шпікула, Р. Курдас-к, Фальковський, Клим, Сухецький, Сурженко (Скалій, 80).

Голи: Максим Сурженко (13), Андрій Сухецький (41), Михайло Клим (65, 74), Руслан Курдас (69), Данило Фальковський (78).

Попереджені: М. Сурженко (16), Д. Фальковський (25), Є. Щербатюк (46), В. Ольховий (55), Т. Новосад (89).

Головний тренер чортківського «Кристалу» Едуард Хавров по «гарячих» слідах прокоментував хід матчу 14-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області проти ФК «Вишнівець», який завершився впевненою перемогою чортківської команди  – 6:0.