29 листопада у ЗДО ”Малятко” в групі ”Бджілка” відбувся День батьківського самоврядування.

Батьки вихованців в цей день мали можливість спробувати себе у ролі вихователя і помічника вихователя.

Протягом дня відбувалися різні процеси життєдіяльності. Ранковий прийом провела вихователь Гудкова М.М. Після цього розпочалися заняття: ознайомлення з соціумом (вихователь Дишкант Д.В.), художньо-продуктивна діяльність(вихователь Джереленко І.В.), здоров’я та фізичний розвиток (вихователь Гудкова М.М.). Після занять малята пішли на прогулянку де їх чекали цікаві ігри, бесіда, індивідуальна робота(вихователь Максимчук Т.М.). А прокинувшись від денного сну дошкільнята виконували гімнастику пробудження разом із вихователем Рудою І. Є.

Впродовж дня вихователі мали чудових помічників – Притула С.О. та Брега Г.О. Після завершення Дня батьківського самоврядування відбувся ”круглий стіл”, під час якого вихователь Руда І.Є. провела з батьками бесіду на тему ”Формування у батьків та педагогічних працівників позитивного ставлення до партнерської взаємодії, спонукання їх до дій і моделей поведінки орієнтованих на взаєморозуміння та взаємоповагу” по закінченні якої учасники обмінювалися своїми враженнями. Батьки винесли з цього заходу багато корисного для себе, і це, мабуть, найголовніше – відчуття щирої вдячності працівникам закладу за любов та терпіння до дітей.

День батьківського самоврядування у нашому закладі проводився вперше. Це гарний початок, який, стане традицією та дасть батькам можливість по – новому поглянути на своїх малюків, усвідомити їхню неповторність та унікальність, посилити їхній інтерес до потреб дітей та пробудити бажання бути цікавими для них, постійно відчувати атмосферу внутрішнього життя закладу.

Автор: Алла Філик