Як відзначили День Соборності України у Вишнівецькій громаді

Публічні організації Вишнівецької ОТГ долучилися до відзначення Дня Соборності України.

Бодаківська ЗОШ

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

В знак шани та об’єднання українських земель в Бодаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Вишнівецької ОТГ було проведено урочисту лінійку «Моя Соборна Україна знов зустрічає день новий!”. Під час символічного «ланцюга єднання» учні разом із педагогами утворили обійми єдності на мапі України та виконали пісню «Буде Україна на землі». Ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скроплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Свято підготували: Гевусь Ж. Ф., Душко А. Б., Біляс В. А. та бібліотекар Бодаківської публічно-шкільної бібліотеки-філії Лупиніс О. М.

Старовишнівецька ЗОШ

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Бутинська ЗОШ

Єдина народилась Україна,
Небувала, чиста, як дитя,
Україна Зоряної Мови,
Україна Божого Буття!
Україна казки і кохання.
Та Держава, де щезає тлінь.
Україна творчого повстання
Для усіх безсмертних поколінь.

А також проведено фотоконкурс  “Україна–це ми!”.

Я – українка! 
Живу в Україні, 
На вільній, єдиній 
Моїй Батьківщині.

Вишнівецька публічно-шкільна бібліотека-філія

22 січня в Україні відзначають День Соборності і Свободи. Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту воз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

22 січня українці стають в живий ланцюг, що символізує об’єднання країни. Книжкова виставка, розгорнута в бібліотеці, пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.

КЗ Публічна бібліотека Вишнівецької ОТГ

Ми всі одна сім’я
Єдина ми родина –
Мільйони різних ” Я “,
А разом – Україна!

До 100-ччя ухвалення Акта Злуки та Соборності України у бібліотеці оформлено виставку-інсталяцію: “Соборність України: від ідей до сьогодення”.


Тож, вивчаймо власну історію і цінуймо здобутки попередників!

Також читайте статтю Ганни Барви ЖИВИ Й ПРОЦВІТАЙ, УКРАЇНО МОЯ, ДЛЯ МИРУ, ДЛЯ ЩАСТЯ, ЛЮБОВІ Й ДОБРА