День знань відзначили у повністю оновленій Вишнівецькій школі

 Свято Першого дзвоника зібрало на подвір’ї Вишнівецької школи учителів, учнів та їхніх батьків. Участь в урочистостях взяло і керівництво громади.

Що цікаво, цьогоріч День знань став першим для 24 діток-учнів Нової української школи, а от для 34-х одинадцятикласників – останнім. Однак таке яскраве дійство надовго залишиться у пам’яті всіх присутніх. Адже свято супроводжували яскраві враження, зовсім нові переживання, надії на краще і радість від довгоочікуваної зустрічі. Окрім того, учні і гості однозначно були вражені оновленням, якого зазнав найстаріший на Вишнівеччині навчальний заклад.

Реконструкцію школи ініціював Володимир Кравець

Розпочали святкове дійство у понеділок, 2 вересня, із запрошення на шкільний майданчик учнів разом із педагогами. Під овації присутніх школярі зі своїми вчителями заходили на подвір’я класами, за чергою, і шикувалися на території, що зазнала впродовж останніх місяців кардинальних змін. Зазначимо, всю доріжку і майданчик перед фасадом школи виклали бруківкою, а обабіч створили чудові альпійські гірки, прикрасивши їх багаторічними і квітучими рослинами.

Офіційну частину свята, звісно ж, розпочали традиційно – із виконання Гімну України. Опісля цього, із початком нового навчального року педагогічний колектив, учнів та батьківську громаду привітала директорка навчального закладу Валентина Яковлева.

  • Шкільний дзвоник дійсно зачекався! – каже вона. – Протягом тьох місяців Вишнівецька школа думала про вас, чекала на вас. Зі світанку і до пізнього вечора армія майстрів тут працювала, щоб облаштувати якнайкращу атмосферу для того, аби ви, дорогі учні, прийшли у школу і були такими, якими я зараз вас бачу: веселими, сповененими радості і наснаги дітьми, готовими до змін, навчання і нових звершень!

У своїй промові директорка згадала і про процес реконструкції навчального закладу. Нагадаємо, розпочався він за ініціативи голови Вишнівецької ОТГ Володимира Кравця.

  • Через два роки Вишнівецька школа святкуватиме 70-літній ювілей. Але завдяки багатьом людям, а особливо – завдяки Володимиру Кравцю і Марії Пограничній наш заклад із цього навчального року став молодшим, новішим і моднішим, – зауважує Валентина Яковлева. – Це, у свою черегу, зобов’язує і нас до змін – будьмо добрішими, будьмо працьовитішими, будьмо щодня розумнішими, аби наша Укаїна могла стати могутньої державою серед решти європейських країн.

дзвінок (3)

Голова ОТГ подякував усім, хто допоміг робити ремонт

Із вітальним словом у День знань до учнів і педагогів звернувся і сам Володимир Кравець. Він подякуваав усім причетним до оновлення навчального закладу і згадав, як скептично на початку дехто ставився до здійснення такої реконструкції.

  • Мені приємно бути разом із вами на Святі першого дзвоника, – каже голова ОТГ. – Хочу подякувати усім без винятку, хто брав участь у реконструкції Вишнівецької школи. Нагадаю, спочатку було багато недовіри. Мовляв, ремонт порушить якийсь дизайн чи традиції, але сьогодні ви бачите оновлену школу.

Голова громади визнав, що до початку навчального року майстри не встигли впоратися із усім масштабом робіт. Зокрема, ще залишилося додати «кілька штрихів» до оновленого майданчика у внутрішньому дворі школи та у їдальні. Втім, Володимир Кравець запевнив: уже невдовзі всі роботи у навчальному закладі завершать.

  • Думаю, через місяць усе буде гаразд, – додає він. – Усі діточки тут отримають нову домівку і нових товаришів. Окрім того, у вчителях вони побачать нових батьків і друзів. Бажаю усім успіхів, миру і Божої благодаті. Слава Україні!

Варто зауважити, що найбільше вигуків «ох» з уст учнів та їхніх батьків наразі пролунало у фойє. Там тепер – дуже світло, майстри облаштували інтер’єр у білому із вкрапленням чорного тонах і створили чудову фотозону. Просто ідеальне місце для селфі.

дзвінок (2)

Теплі слова лунали для педагогів та їхніх вихованців

Не залишилася осторонь і очільниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької ОТГ Марія Погранична. Вона, за нагоди, наголосила на важливості співпраці і порузуміння між вчителями, батьками і дітьми.

  • Учитель – це школа, а школа – це учитель, – наголошує вона. – Пам’ятайте, дорогі діти, ця школа має крутитися навколо вас, неначе планети у Всесвіті! Адже все тут, насправді, – для вас. Дорогі батьки, давайте разом із вами ми скажемо «ні» усім негативним звичкам, усім конфліктами, які, можливо, колись виникали у стінах цієї школи. А натомість скажемо «так» усім позитивним змінам, які відбуватимуться у цій школі. Тому що саме завдяки вашій підтримці тут зробили так багато. Дорогі батьки, станьте хорошими партнерами кожного учителя. Будьте хорошим другом для своєї дитини. Я впевнена, разом ми обов`язково досягнемо нових вершин!

Приготувала пані Погранична і теплі слова для педагогів та їхніх вихованців. Адже, за її словами, головне завдання нині полягає в тому, щоб учні могли здобувати якісні знання і досягати успіхів.

  • Дорогі учителі, хай кожне ваше слово буде почуте і підтримане, – каже вона. – Дорогі учні, нехай усі ваші мрії та ідеї у цій школі і за її межами обов`язково здійсняться!

Опісля промов та урочистих вітань гостям святкової лінійки показали вокальні і танцювальні номери у виконанні як випускників, так і найменших учнів. Згодом свої настанови першокласникам давали їхні старші шкільні друзі. Врешті-решт всіх учнів за парти покликав перший дзвінок…

Дзвінок

Марина Худик