У Старовишнівецькій школі відбулася зустріч із дошкільнятами ЗДО “Ластівка”

27 лютого у Старовишнівецькій ЗОШ l-lll ст. відбулася зустріч з дітьми старшого дошкільного віку ЗДО “Ластівка” та їхніми батьками.

Класовод Косар Р.Б. ознайомила батьків майбутніх першокласників з особливостями організації освітнього простору в Новій українській школі.
Згодом гості були залучені до активної діяльності. Перша вчителька майбутнього першого класу Шойда Л.Б. провела з батьками, які виступили у ролі учнів, ранкову зустріч на тему “Знайомство”, що сприяло розвитку пізнавальних навичок, емоційного інтелекту та головне – гарному настрою учасників.
Далі батьки були залучені до колективної творчої праці. Працюючи в парах батьки вчилися домовлятися з товаришами, робити висновки, презентувати свою роботу. Психолог школи Гладиш С.В., провела тренінг для батьків, а також дала рекомендації щодо перевірки готовності їхньої дитини до школи. Класовод Жук Л.В. надала поради батькам щодо підтримки дитини в період адаптації до школи.
Після зустрічі з батьками дітей радо зустріла їх перша вчителька Шойда Л.Б., яка провела гру-подорож з майбутніми першокласниками. Вони подорожували просторими коридорами і кабінетами школи. У бібліотеці для дітей казкові герої провели веселу вікторину “З якої казки?”. В спортивному залі на дошкільнят чекали веселі естафети, а в актовій залі майбутніх першокласників зачаровувала грою на бандурі та співом учениця 4 класу Чачух Ліна. Вчителька початкових класів Левенець В.В. провела заняття на якому діти ознайомитися з конструктором LEGO. На завершення зустрічі діти виготовили ангелочків, які подарували своїм рідним.

Тож готуємося разом до Нової української школи!