ФК “Вишнівець” – володар Кубка Збаразького району

У Збаражі на стадіоні “Колос” відбувся фінал Кубка району. У вирішальному поєдинку зустрілися “Вишнівець” та минулорічний володар трофею – “Галичина” (Чернихівці). На жаль, боротьби не вийшло. Клас вишнівчан виявився значно вищим – всі питання стосовно переможця матчу вони зняли ще до перерви. Перемогу підопічним Романа Мацюпи забезпечили дубль Руслана Хабарова, а також голи Владислава Мацюка і Романа Колодки. У складі “Галичини” гол престижу наприкінці першого тайму провів Василь Стрілець.

“Вишнівець” – “Галичина” (Чернихівці) 5:1 Голи: Мацюк 18, Хабаров 28, 38, Заяць 42 аг, Колодка 70 – Стрілець 37

“Вишнівець”: 1.Іван Задорожний (77.Павло Пастух, 77) – 9.Олег Головатюк (5.Юрій Головатюк, 58), 12. Руслан Хабаров (6. Михайло Климчук, 77), 4.Роман Кошіль, 3.Андрій Саєнко – 13.Андрій Малик (17.Назарій Кравчук, 75), 20.Іван Мусій, 7.Анатолій Лукащук (к), 8.Вадим Стасюк (10.Роман Колодка, 67 – 15.Ігор Грішаков, 18.Владислав Мацюк.

“Галичина”: 1.Віктор Чердаков – 8.Андрій Заяць, 12.Максим Руденко, 5.Руслан Білоус (14.Іван Чорній, 74), 15.Степан Валяш (2.Сергій Закамарок, 81) – 9.Андрій Воловник, 13.Ігор Лагіш /к/(4.Олег Цебринський, 63), 10.Дмитро Синиця (17.Максим Панахида, 73), 7.Богдан Іваськів (6.Святослав Сирота, 69), 11.Михайло Лойко (16.Богдан Михайловський, 46) – 3.Василь Стрілець.

АВТОР: ВАЛЕРІЙ ХОЛОДНИЙ