26-27 травня 2021 року в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) пройде Міжнародна виставка нерухомості (IPS)

88836Міжнародна виставка нерухомості – це найбільша на Близькому Сході платформа продажів нерухомості для місцевих та міжнародних ринків, яка в черговий раз збере широке коло учасників – провідних архітекторів, забудовників, інвесторів та інших професіоналів з різних куточків світу, щоб запропонувати свій багатогранний досвід для світового співтовариства.

Завдяки багаторічному успіху ця подія світового класу пропонує прекрасну можливість продемонструвати найцікавіші проєкти, залучити максимальну кількість відвідувачів, зустріти місцевих та міжнародних інвесторів. Участь у ній – чудова можливість ознайомитись с останніми трендами у галузі архітектури та будівництва, а також відкрити для себе нові ринки.

Міжнародна виставка нерухомості пропонує безмежні можливості, виводячи цю значну подію на абсолютно новий рівень завдяки своїм першокласним заходам, спрямованим на те, щоб учасники отримали справді унікальний досвід та величезні переваги.

Мова йде про ексклюзивні пропозиції та спеціальні тарифи на запропоновані об’єкти нерухомості, на нові проєкти в сфері архітектури та будівництва, нові знання про галузеві тенденції та найкращі практики, що допоможе отримати інвестиційні можливості у країнах регіону, та багато іншого!

Партнери Альянсу – компанія SATGURU Travel пропонує організацію подорожі. Більш детально з презентацією можна ознайомитись за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1538XIHe_4ssFNq-1njyuUJkHJU0lObZn/view?usp=sharing