Традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Вишнівецької громади

Новий навчальний рік для дошкільнят та школярів розпочинається як завжди 1 вересня. А для освітян Вишнівецької ОТГ вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією.
Цьогоріч масштабний освітянський захід відбувся 27 серпня 2021 року на базі Старовишнівецької загальноосвітньої школи I-III ст. під назвою «Освіта Вишнівечини: вектори якості та успіху.
Галузь освіти була, є і залишиться однією з найголовніших, зазначила, вітаючи учасників конференції, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Вишнівецької селищної ради Марія Василівна Погранична. Увага була акцентована на питаннях розвитку та завданнях дошкільної, загально-середньої освіти на 2021-2022 навчальний рік. Як створити та розбудувати внутрішню систему забезпечення якості освіти. Постає важливе завдання – втілити у життя. Наша мета створити якісний заклад дошкільної освіти – місце, де дитина почувається радісною і щасливою, де розвиваються і розкриваються її здібності й таланти. Отже, новий навчальний рік розпочато.
Щиро вітаю всю педагогічну громаду зі святом – початком нового навчального року. Зичу всім нам мудрості, виваженості у прийнятті рішень, задоволення від результатів своєї праці, миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє. Успіхів усім нам!