Бюджет участі. Як проголосувати – інструкція

Від сьогодні розпочинається процес голосування за проєкти Громадського бюджету, які були поданні до Вишнівецької селищної ради, розглянуті і допущенні до голосування Координаційною радою з питань громадського бюджету/бюджету участі.

Хто може голосувати

– громадянин України
– особа віком від 14 років
– мешканець, що зареєстрований у населеному пункті громади (додається фото з паспорту з місцем реєстрації або фото витягу з ID-паспорту)
АБО
– людина, що проживає на території громади (підтверджується актом депутата округу), або навчається у громаді (підтверджується відповідними офіційними документами).

Де ознайомитись з проєктами

Ознайомитися з поданими ідеями можна за посиланням Платформа реалізації ідей для покращення твоєї ОТГ.

Як проголосувати

Віддати свій голос за проєкти, які, на вашу думку, зроблять нашу громаду кращою, можна онлайн:

▪️на офіційній Платформі за посиланням https://vyshnivetska.pb.org.ua/, попередньо зареєструвавшись.

Для нових відвідувачів потрібно пройти процедуру реєстрації із вказанням серії та номеру паспорта, місця прописки та проживання та контактних даних,  додатково завантаживши необхідні документи, що підтверджують можливість проголосувати за проєкти “Громадського бюджету Вишнівецької територіальної громади 2022”.  ІНСТРУКЦІЯ

▪️якщо ви вже зареєстровані в системі, увійдіть за допомогою логіна (телефону або номера паспорта) і пароля від «Громадського проєкту».

▪️ввійти або зареєструватися також можна за допомогою BankID (для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, КОНКОРД банку, Монобанк, власників MobileID для абонентів Vodafone, Lifecell та власників ЕЦП). ВІДЕОІНСТРУКЦІЯ

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу загальної та організаційної роботи Вишнівецької селищної ради:
тел. 067 2973328 (viber, telegram)

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ