ДОПОМАГАЄМО ВІЙСЬКОВИМ ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

наші новини 3712

З перших днів військового вторгнення російських загарбників в Україну у Вишнівецькій громаді запрацював гуманітарний штаб. На початках зорганізувались самі мешканці та підприємці громади, які передавали продукти, одяг, засоби гігієни тощо. Згодом штаб почав отримувати відповідні вантажі з Європи. Це, в першу чергу, Польща, Німеччина, Італія, Литва і ін., за що ми всім дуже вдячні. За весь час роботи гуманітарний штаб отримав більше 30 тон допомоги.

Вся гуманітарна допомога сортується та передається для потреб ЗСУ, а також внутрішньо переміщеним особам. Адже від початку війни до Вишнівецької громади щодня прибувають переселенці. Станом на сьогодні, в нашій громаді їх уже більше 1200 осіб. В основному вони розмістились в приватному секторі, та, на жаль, можливостей домогосподарств нашої громади вже не вистачає для поселення ВПО. Тому керівництвом громади було прийняте рішення про розміщення переселенців у навчальних закладах. Тимчасовим прихистком для осіб із центральних та східних регіонів України, які втікають від війни у своїх містах і селах стали дитячі садочки та школи громади.

Номери телефонів, за якими можуть звертатись, як переселенці, так і вишнівчани, які бажають допомогти:
0980508716 – Іван Іванович Демчишин;
0966929435 – Раїса Василівна Терлига;
0984981612 – Лариса Михайлівна Борсук.


 

Також до допомоги Збройним Силам України долучаються аграрії нашої громади. Для потреб ЗСУ з Вишнівецької громади було відправлено п’ять вантажних автомобілів, в тому числі автомобіль MAN вартістю 35 тис. євро. Техніку, яка так необхідна в теперішній час, час посівної, передали наступні господарства: ПАП «Добрий Самарянин», ФГ «Агровесна», ФГ «Агро мрія», ФГ «Костюк», а також Мороз Сергій Миколайович. Крім того ПАП «Добрий Самарянин» закупили тисячу літрів бензину та тисячу літрів дизпалива для потреб гуманітарного штабу (доставка вантажів з Європи), та територіальної оборони.
До слова, у Вишнівецькій громаді сформований батальйон із добровольців, які виявили бажання вступити до лав територіальної оборони. В свою чергу, Вишнівецька селищна рада відкрила благодійний рахунок, на який кожен охочий може переказати кошти для потреб добровольців:
р/р: UA248201720314201053301040443
МФО: 820172
Отримувач: Вишнівецька селищна рада
Код отримувача: 04396420
Призначення платежу: для потреб Територіальної Оборони

Все буде Україна!
Разом до перемоги!!