Матеріальна допомога для родин з дітьми.

Міністерство соціальної політики України спільно з ЮНІСЕФ запустили програму грошової допомоги для родин з дітьми найбільш вразливих категорій.

Право на матеріальну допомогу мають родини з трьома чи більше дітьми до 18 років, якщо принаймні одна дитина ще немає 2 років. Також на неї можуть розраховувати родини з двома або більше дітьми, якщо один із неповнолітніх має інвалідність.

Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку шляхом заповнення форми на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ – register.unicef.org. За результатами розгляду поданої заявки на контактний номер телефону надсилається повідомлення про прийняте рішення щодо виплати допомоги.

Виплата проводиться одноразово одним платежем із розрахунку на три місяці по 2 200 гривень на кожного члена родини в місяць. Проте сума не перебільшить виплати більше як на п’ять осіб. Тобто родина з п’яти членів одноразово може отримати 33 тисячі гривень.

Заявник має вказати у заяві банківський рахунок чи дебетову картку. Упродовж чотирьох тижнів після подання заявки кошти мають надійти. Перед тим як вказувати картку рекомендується перевірити доступ до рахунку та користування нею, аби процедура не затягнулася.

 

ЮНІСЕФ