Онлайн-проєкт “Книга катів” для збору воєнних злочинів проти українського народу

книга катів лог

Офісом Президента України започатковано масштабний онлайн-проект «Книга катів», метою якого є збiр, систематизація та оприлюднення верифікованої інформації про воєнних злочинців російської федерації та їхні воєнні злочини, скоєні на території нашої держави під час повномасштабного вторгнення в Україну.

Воєнні злочини росії проти України почалися 24 лютого 2022 року. Згідно з даними Генерального прокурора України в Україні наразі розслідують понад 1 700 справ про воєнні злочини росії. Зафіксовані численні випадки руйнувань житлової інфраструктури, вбивств мирних жителів та мародерства з боку російських військових на захопленій українській території.

Цей проєкт збирає докази воєнних злочинів в Україні. І тих, хто їх скоїв. Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат. Тут буде кожен причетний до злочинів проти українського народу.

Ознайомитись із проектом можна за таким посиланням: https://russian-torturers.com/. Проєкт створено для осіб, що мають бажання поділитися спогадами про пережиті моменти чи є свідками воєнних злочинів.

Якщо у вас є докази участі у війні та злочинах російських військових, напишіть на: