Більше 200 молодих людей шукають роботу на Збаражчині, більшість з них професіонали та фахівці

цз 4543

12 серпня 2022 року – Міжнародний день молоді. Служба зайнятості Збаражчини активно сприяє молодим людям віком до 35 років у тому, аби вони знайшли себе на ринку праці, реалізували свій фаховий потенціал.

Протягом січня-липня 2022 року 220 осіб з числа молоді до 35 років (26% від загальної кількості шукачів роботи) скористалися послугами Збаразької районної філії Тернопільської обласної служби зайнятості. З них майже всі випускники ВНЗ.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 67 молодих громадян, з них, 2 – завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

За спрямуванням служби зайнятості  20 безробітних віком до 35 років цьогоріч вже пройшли професійне навчання.

На 1 серпня 2022 року 49 безробітних з числа молоді продовжували пошук роботи за сприяння Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості, це професіонали та фахівці, працівники сфери торгівлі та послуг, державні службовці, керівники, менеджери.

Учасниками програми Уряду для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стали 12 жителів Тернопільщини молодого віку. Вони успішно захистили бізнес-плани та невдовзі кожен з них отримає від 75 до 250 тис. грн грантової допомоги на загальну суму майже 2 млн 600 тис грн, що дасть можливість створити більше 30 нових робочих місць. Найбільш поширений вид їхньої діяльності – надання послуг (у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп’ютерного програмування), є також торгівля, виробництво текстилю та верхнього одягу.

До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини; в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646або на «гарячі» телефонні лінії Тернопільського обласного центру зайнятості 0635765756, (0352) 23-51-95.

Збаразька районна філія

Тернопільського обласного центру зайнятості

(тел. 2-1794)