Щодо участі у конкурсі транснаціональних проєктів /03.10.2022/

9-7844

За інформацією Міністерства розвитку громад та територій України повідомляємо, що 28 вересня 2022 року в рамках нової Дунайської регіональної програми 2021-2027 років (далі – Програма) заплановано оголошення 1-го конкурсу транснаціональних проєктів, до участі в якому будуть запрошені потенційні заявники з 14 країн Дунайського регіону, в тому числі й України.

В новому програмному періоді країнами-учасниками Програми було прийнято рішення відкрити доступ до участі у конкурсах проєктів потенційним партнерам з усіх регіонів України, якщо їх участь сприятиме досягненню основних цілей та завдань нової Програми.

Участь у конкурсах проєктів в рамках Програми можуть брати місцеві та центральні органи влади, міжнародні організації, неприбуткові організації тощо.

З метою залучення якомога ширшого кола потенційних заявників від України до участі у зазначеному конкурсі проєктів Мінрегіоном, як Національним контактним пунктом Дунайської транснаціональної програми в Україні, 05 жовтня 2022 року заплановано проведення національного онлайн семінару ,,Конкурс проєктів Дунайської регіональної програми 2021-2027ˮ. До участі в онлайн семінарі також буде запрошено представників Держаудитслужби, як органу, відповідального за забезпечення функції контролю в рамках Програми.

Зацікавлені особи зможуть долучитися до участі у семінарі зареєструвавшись за посиланням: https://forms.gle/gRQk2m4ZwVBNKmN27 у термін до 03.10.2022.