Громадські обговорення Стратегії розвитку Вишнівецької ОТГ

3 29 січня  по 28 лютого 2018 року відповідно до розпорядження селищного голови «Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Вишнівецької селищної об’єднаної територіальної громади» проводяться громадські обговорення стратегічних та операційних цілей розвитку Вишнівецької громади до 2021 року.

Ви можете висловити свої думки  з приводу завдань, що стоять перед громадою в процесі виконання цього документу.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення, з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (завантажити тут). Тому, розміщуємо основну інформацію у нас на сайті: http://vyshnivetska-gromada.gov.ua/gromadski-obgovorennya/. Крім цього, текст можна отримати у Вищнівецькій селищній раді (відділ загальної та організаційної роботи) та в адміністративних будинках старост сіл. Просимо Вас до 28 лютого 2018 року на електронну адресу vuchnivets.selrada@ukr.net надсилати свої зауваження чи пропозиції із зазначенням контактних даних згідно Додатку (завантажити тут). Також зауваження та пропозиції приймаються в адміністративних будинках Бодаківського, Старовишнівецького, Бутинського старостинських округів та у Вишнівецькій селищній раді (відділ загальної та організаційної роботи).

Додатково будуть проводитися громадські обговорення в смт. Вишнівець, с. Бодаки, с. Старий Вишнівець, с. Кинахівці та с. Бутин, про точну дату, місце та час інформація буде розміщена пізніше. Контактною особою по питаннях громадських обговорень проекту Стратегії розвитку Вишнівецької ОТГ являється заступник селищного Сергій Волохатий.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, та передані на розгляд  сесії селищної ради для затвердження.

Нагадаємо, що підготовка цього важливого документу відбувалась за участю представників адміністративних одиниць, які увійшли до складу Вишнівецької об’єднаної територіальної громади, депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців та органів місцевого самоврядування за експертної підтримки експертів проекту «DOBRE» Андрія Кавунця та Радослава Шарлея.

У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Вишнівецька  громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність та стратегічно розподілити ресурси.