Свято “Дітям світу – сонце й мир” у Вишнівецькому ЗДО “Малятко” /+фото/

1 червня у Вишнівецькому ЗДО “МАЛЯТКО” відбулося свято День захисту дітей “Дітям світу – сонце і мир”. На порозі рідного садочку наших малюків разом із їх батьками зустрічало “Літо”. Діти у садочок прийшли з малюнками, на яких зобразили свої дитячі, кольорові мрії. Літо принесло усім багато веселощів, радості, сміху, а також співів, танців, загадок та ігор.  Усі були у піднесеному настрої, тому, що “Літо” завітало до наших малюків з подаруночками, які допомагали роздавати його помічники – квіти і метелики, але і не тільки для діток а і до усіх працівників нашого закладу.
1 червня, саме сьогодні розпочався літньо-оздоровчий період у закладах дошкільної освіти. Цей період акцентують зі збільшенням часу рухової активності дітей на свіжому повітрі. Малюки груп “Сонечко”, “Бджілка”, “Соняшники”, змагалися у спритності, винахідливості та кмітливості у спортивній розвазі “Сміливі, спритні, швидкі” яка проходила на місцевому стадіоні.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.Святий обов’язок родини, садочка, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівши теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!