Свято Останнього дзвінка. Старовишнівецька ЗОШ

ДО ЗУСТРІЧІ У ВЕРЕСНІ!
Коли нестримний час відносить наші дні на тисячі доріг, у кінці травня діти приносять квіти як оберіг на свято Останнього дзвоника. 31 травня відбулося воно в Старовишнівецькій школі. Ведучі свята Аліна Дорожинська та Андрій Буковський оголосили про його початок. Ознаменував відкриття урочистостей Гімн України.

34648781_1845271729112113_7780585714881658880_n
За традицією, шкільну громаду привітала директор школи Ілона Миндзар. Вона побажала випускникам обрати правильний шлях у житті, успішно скласти тестування і вступити в омріяні навчальні заклади. Подякувала директор і вчителям за передані школярам знання, терпіння, вручила грамоти кращим учням школи за призові місця в районних та обласних олімпіадах і конкурсах, за успішне навчання.
Для декого з учнів закінчення навчального року пов’язане не тільки з радістю, але і з побоюваннями, легким смутком, надіями. А для тих, хто цього року закінчив школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Попереду ще море тривоги з приводу вступу до вишу.
…Через арку з батьківських рушників на святкову лінійку запрошують випускників 2018 року. Учні початкової школи Діана Кравець і Доменіка Шушкевич «знаходять» диво-скриньку з телеграмами, вітальними листівками, бандеролями для учнів, батьків і учителів. Розмаїтими були музичні дарунки від шкільного хореографічного ансамблю молодшої та старшої групп (керівник Софія Шиян). Зокрема, танці «Бджілки», «Дівочі витребеньки», «Весна в Карпатах» подарували усім присутнім на святі чарівні миті безтурботного дитинства. Родзинкою свята став флешмоб випускників під бурхливі оплески глядачів.
І ось хвилююча мить – звучить дзвінок у руках одинадцятикласника Назара Генсіцького і першокласниці Софії Лозовської. Навчання в школі закінчилося. У добру і щасливу путь, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі! До зустрічі у вересні!

ЛЮБОВ СТЕПАНЕЧКО, учитель української мови і літератури