Свято Останнього дзвінка. Вишнівецька ЗОШ

РАДІСНЕ СВЯТО – ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Вітання, квіти запашні…
Та трішки посмішки сумні,
Бо на подвір’ї школи клас
Зібрався вже останній раз.

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято.

34629544_1845269799112306_4491207216497426432_n

На шкільному подвір’ї Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувалися імпровізовані зйомки телепередачі «Дитинство залишимо школі». Усі учасники знімального процесу мали можливість переглянути яскраві моменти й кадри кінострічки шкільного життя одинадцятикласників, головних героїв проекту. Свято розпочалося словами ведучих-кореспондентів:
«Ця телепередача присвячується їм, нашим вигадливим, непосидючим, веселим випускникам. Цей ефір присвячується і вам, дорогі вчителі і всі працівники школи. А також вам, любі мами й тата, бабусі та дідусі, які терпляче долали усі труднощі разом зі своїми дітьми».
У рубриці «Новини» було надано слово директору школи Анатолію Островському, який підвів підсумки за навчальний рік.
Він відзначив переможців учнівських олімпіад ІІІ етапу з навчальних предметів: Олега Мороза (учня 9-А кл.) нагороджено дипломом ІІ ступеня з біології, Олександра Козиру (учня 8-А класу) нагороджено дипломом ІІ ступеня з фізики та дипломом ІІІ ступеня з української мови. Марія Погранична, начальник відділу освіти, культури,молоді та спорту, вручила їм грошову винагороду. А також звернулася до всіх присутніх з вітальним словом та побажала «полуничного, черешневого літа та морського повітря кожній дитині».
Наступним епізодом у передачі була рубрика «Казкове дитинство». Запрошені гості – перші вчителі випускників Г.О. Волинська, Г.В. Лукащук та Л.І. Дмитришин. Класний керівник І.М. Шиян згадала яскраві моменти їхнього шкільного життя: подорожі, екскурсії, уроки, виховні заходи, які готували разом.
Щороку випускники залишають школу, але їм на зміну приходять наймолодші – першокласники. Вони подарували на згадку одинадцятикласникам ароматні пряники-дзвоники. Останньою сценою, яку потрібно було відзняти у програмі «Дитинство залишимо школі», був останній дзвоник, якого передавали випускники з рук в руки. Саме він сповістив про те, що зйомки завершені, і юнаки та дівчата вже завтра зніматимуть нові фільми та програми під назвою «Доросле життя».
ЛІЛІЯ ГОЛОВАТЮК,
смт Вишнівець