Бутинська ЗОШ

Нещодавні події

Бутинська ЗОШ
емблема бутин школа2

Наша школа  – не тільки споруда, а й та атмосфера,

яку створюють вчителі, учні, батьки, громадськість…

Якщо думаєш про наступний рік – посій насіння.

Якщо замислюєшся про наступні 10 років – посади дерево.

Якщо плануєш майбутнє на 100 років вперед – виховай Людину.

герб2

Бутинська ЗОШ І – ІІІ ст. заснована у 1953 році. Спочатку навчання відбулось в старій будівлі, від якої залишилося лише старі фотографії.

У 1978 році було збудоване нове приміщення школи завдяки особливим зусиллям тодішнього директора школи Гетьманчука Василя Дмитровича та стараннями директора радгоспу «Вишнівецький» Столяра Петра Максимовича. Окрім державної підтримки, будівництво школи відбувалося за ресурси господарства.

В 2007 році школа була реорганізована з неповної середньої в загальноосвітню школу I-IIIступенів.

символіка школи

За роки існування у школі було виховано не одне покоління хороших, порядних людей. Серед них: лікарі та педагоги, воєнні та міліціонери, поварі та продавці, швеї та священики, бухгалтери та економісти, природоохоронці та столяри. І хоч не всі вони досягли вершин, проте усі стали Людьми з великої літери. Із покоління в покоління передають вони не матеріальні статки, а духовні цінності.

вчителі школи

Основними положеннями генеральної стратегії школи ми вважаємо:

  • cтворення позитивної атмосфери, психологічного та естетичного комфорту у школі, де дитина не тільки вчиться, але й живе;
  • формування важливої життєвої компетентності, задумуємося не тільки про те, ким дитина буде, а й про те, ким вона є зараз;
  • цінування споконвічних українських традицій, проте крокуємо вперед, впроваджуючи інновації.

Навчання в школі відбувається за універсальним профілем.

Для задоволення потреб учнів у здобутті якісних знань та розвитку їх творчих здібностей у школі діють гуртки, секції :
– волейбол, футбол, баскетбол;
– гурток технічної творчості «Золоті руки»;
– танцювальний гурток «Веселка»;
– гурток хорового співу «Калина»;
– патріотичний клуб «Паросток»;
– інтелектуальне кафе «Домінанта»;
– екологічна агітбригада «Акварелі природи»;
– соціальне агентство «Надія»;
– волонтерський загін «Рука допомоги»

2015

Виховна система школи вибудовується у відповідності до Програми «Орієнтири виховання» та Концепції національно-патріотичного виховання і спрямована на формування ціннісного ставлення особистості до самої себе, до сім`ї та людей, до праці та природи, до культури і мистецтва і держави.
У школі діє козацька республіка «Бутинська Січ», яка одночасно є органом учнівського самоврядування і спрямована на ознайомлення з історією козацтва та дотримування козацьких кодексів честі, гідності, дружби.
Ми переконані, що маємо право на успіх. Адже те, добре, мудре, вічне, що засіяли вчителі наших вчителів, дає рясні сходи ще й в думках сучасних школярів. Бо ж немає серед нас посередніх та байдужих педагогів ― усі з внутрішнім вогнем закоханості у свою роботу, усі в творчому пошуку, прагненні навчати, дати поштовх у творенні учнями самих себе.

Наша школа – осередок громади села. Тут комфортно не тільки вчителям та учням, але й батькам, спонсорам, представникам органів місцевого самоврядування та церковних громад;
«Розум у голові, гідність у серці, здоров’я у тілі» – девіз нашої співпраці зі світом.
У 11 класах школи навчається 145 учнів.

Навчально-виховний процес забезпечують 22 педагоги. З них – 6 вчителів вищої кваліфікаційної категорії, 6 – спеціалістів I кваліфікаційної категорії, 3 – спеціалісти II кваліфікаційної категорії та 7 – спеціалісти.

В охайному стані приміщення школи утримують 11 техпрацівників. Для учнів та вчителів функціонує шкільна їдальня.

2018

Успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте самі себе, скажіть собі :

«Я хочу, я можу, я зроблю»

Щастя й успіх – у ваших руках!