Пропозиції до бюджету Вишнівецької ОТГ на 2020-2022 роки

Пропозиції до бюджету Вишнівецької ОТГ на 2020 рік

Протягом місяця ― з 15 серпня по 15 вересня 2019 року буде проходити вулична акція «Впливай на бюджет своєї громади!» у Вишнівецькій ОТГ.

В ході заходів мешканці громади отримають актуальну інформацію та консультації з бюджетних питань, а також зможуть залишити свої пропозиції до бюджету громади на наступний рік. Організатором акції, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В нашій громаді ця акція проходить в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.

Основними завданнями проведення вуличної акції є інформування жителів громад про питання місцевих бюджетів та їх залучення до бюджетного процесу на місцевому рівні. Зокрема, всі зацікавлені жителі громад зможуть підійти до наметів партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», або ОТГ, отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань. Для більшого привернення уваги та ілюстрації проблем місцевих бюджетів протягом акції будуть проведені перфоманси «Де твої гроші в місцевому бюджеті?».

Інше важливе завдання акції полягає в залученні активних мешканців до участі в бюджетному процесі. Адже, як можна розвивати громади, не знаючи, чого прагнуть її мешканці, і який розподіл бюджетних коштів вважають справедливим та правильним. Зокрема, жителі нашої громади зможуть заповнити форму бюджетної пропозиції до бюджету Вишнівецької ОТГ на 2020 рік.

 Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

 Дана акція буде проходити у Вишнівецькій ОТГ, протягом цілого місяця, скриньки подачі пропозицій до бюджету будуть розміщені за наступними адресами:

  • Адмінбудинок Бодаківського старостинського округу.
  • Бодаківська ЗОШ.
  • Адмінбудинок Бутинського старостинського округу.
  • Бутинська ЗОШ.
  • Адмінбудинок Старовишнівецького старостинського округу.
  • Старовишнівецька ЗОШ.
  • Вишнівецька селищна рада.
  • Вишнівецька ЗОШ.

 А безпосередньо дія консультаційного пункту розпочнеться о 11:00 год 15 вересня 2019 року на Вишневій алеї.

Паралельно вуличній акції бюджетні пропозиції від жителів громад будуть збиратися за аналогічною формою в режимі онлайн на інформаційних ресурсах організаторів акції та в соціальних мережах. Всі зібрані пропозиції будуть розглянуті, а мешканці отримають публічний звіт про те, які з них враховані у планах на 2020 фінансовий рік.

Електронна форма Пропозицій до бюджету 2020 знаходиться внизу бічного меню – банер GOOGLE-форми.

банер ГУГЛ ФОРМА

ВАМ ПОТРІБНА НАША ДОПОМОГА?

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ