е-Звернення

Шановні громадяни!

Згідно із Законом України «Про звернення громадян», Ви можете звернутися до Вишнівецької селищної ради та її виконавчих органів із заявою, скаргою чи пропозицією за допомогою електронного звернення.

Для подачі електронного звернення заповніть форму зворотного зв’язку на цій сторінці, або напишіть лист на нашу електронну пошту 04396420@mail.gov.ua.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

В електронному зверненні також має бути вказано електронну пошту, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Подаючи звернення, Ви підтверджуєте свою згоду на обробку Ваших персональних даних, відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Вишнівецька селищна рада не веде листування із користувачами, що використовують поштові сервіси російських компаній «яндекс», «mail.ru», «ozon.ru» та інші.

Форма зворотного зв’язку

ВАМ ПОТРІБНА НАША ДОПОМОГА?

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ