Інформує Фонд соціального страхування

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

У зв’язку з оголошенням на усій території України карантину, надання консультацій громадянам, прийом громадян структурами ВД Фонду проводиться дистанційно, при необхідності особистого звернення – з дотриманням норм індивідуального захисту. Працівники Фонду цінують здоров’я та життя людей, разом з тим, не залишаючи їх без фахової підтримки.

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Тернопільській області на час карантину інформування та консультації – за ТЕЛЕФОНОМ або за допомогою засобів електронного зв’язку.

 Управління ВД ФССУ в Тернопільській області:

 • Телефон “гарячої лінії” – (0352) 52-72-21
 • Телефон відділу організаційної роботи та документообігу управління – (0352) 43-00-44
 • Електронна адреса (e-mail): te@fssu.gov.ua
 • Поштова адреса: Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області, вул. Микулинецька, 3А, м. Тернопіль, 46006.

 Кременецьке відділення управління ВД ФССУ

 • телефон відділення – (03546) 2-17-33
 • мобільний телефон – 098-29-45-167
 • електронна адреса відділення (e-mail): krem.te@fssu.gov.ua
 • Поштова адреса:  Кременецьке відділення управління ВД ФССУ, вул. Драгоманова, 9а , м. Кременець, 47003

 Актуальну  інформацію щодо питань соціального страхування можна знайти у мережі facebook або за посиланнями:

Звертаємось до застрахованих осіб, потерпілих на виробництві, яких цікавлять ті чи інші питання – телефонуйте, звертайтесь безпосередньо до працівників районних чи Тернопільського міського відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області. Якщо вам і після розмови з фахівцями в районах здається, що питання не вирішується –  телефонуйте в управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області на гарячу лінію (0352)52-72-21. Ваше звернення буде відповідним чином оформлене і відразу спеціалісти дадуть вам грунтовне роз’яснення згідно законодавства.

Громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання, надати пропозиції щодо покращення роботи Фонду, а також повідомити про можливі зловживання його посадовими особами.

Приймаються телефонні дзвінки управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 15.45. Звернення на телефонну «Гарячу лінію» відразу опрацьовують, а та інформація, яка потребує додаткового опрацювання, надсилається на розгляд структурним підрозділам управління виконавчої дирекції Фонду, його відділенням, відповідно до компетенції. Працівники управління інформують та консультують заявників з актуальних питань щодо норм законодавства у сфері соціального страхування; проводять аналіз змісту звернень заявників; інше.

Обробка персональних даних звернень громадян, які надійшли на гарячу лінію, здійснюється відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”.

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе!

Інформує Фонд соціального страхування

Інформує прес-служба виконавчої дирекції 

Фонду соціального страхування України

Інформує Фонд соціального страхування

Пам’ятка роботодавцеві з питань охорони праці

Кременецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує:

Кожен має право на належні, безпечні і здорові  умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом (стаття 43 Конституції України).

Відповідальність за створення здорових і безпечних умов праці відповідно до ст. 4 Закону України «Про охорону праці» покладається на роботодавця.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про охорону праці» працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих, знати і виконувати вимоги нормативно – правових актів з охорони праці.

Приймаючи на роботу працівника, роботодавець зобов’язаний укласти з працівником трудовий договір. Під час укладання трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних факторів і можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах.

Перед допуском працівника до роботи необхідно провести з ним вступний інструктаж, за програмою вступного інструктажу. Результати інструктажу записуються в журналі реєстрації вступного інструктажу. Після цього безпосередньо на робочому місці проводиться первинний інструктаж з охорони праці, із записом номерів інструкцій з охорони праці в залежності від професії і виду виконуваної роботи. Результати інструктажу записуються в журналі реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці.

Посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, в т.ч. і роботодавець, проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці в закладі, який має на це дозвіл. Не допускаються до роботи працівники, в тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці.

Посадові особи та інші працівники, безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженому наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15 та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженому наказом МОЗ та Держнаглядохоронпраці України від 23.09.94 № 263/121 щороку проходять спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

За свої кошти роботодавець організовує проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах з шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі.

Для здійснення заходів з охорони праці роботодавець відраховує кошти, не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці. Суми витрат з охорони праці, що належать до валових витрат юридичної особи чи фізичної особи, яка відповідно до законодавства використовує найману працю, визначається згідно з переліком заходів та засобів з охорони праці, затверджених постановою КМУ від 27.06.03р. № 994 (зі змінами).

На роботах з шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормативами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджуючі засоби.

В разі настання нещасного випадку на виробництві, роботодавець зобов’язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку (тел. (03546) 2-17-33 або 0972582340) та протягом доби на паперовому носії (за адресою: вул.Драгоманова, 9,а  м. Кременець, 47000, email: krem.te@fssu.gov.ua ) повідомити відділення Фонду про нещасний випадок.

З метою профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонд здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці, безкоштовно надає страхувальникам необхідні консультації у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці.

Інформує Фонд соціального страхування

??????????????????????????????????????????????????????????

Кременецьке відділення

Адреса:

 • Кременецьке відділення управління ВД ФССУ, вул. Драгоманова, 9а , м. Кременець, 47003

Наші контакти:

 • телефон (стац.): (03546) 21733
 • телефон (моб): 0982945167
 • електронна пошта: krem.te@fssu.gov.ua

 Актуальну  інформацію щодо питань соціального страхування можна знайти у мережі:

Інформує Фонд соціального страхування

фсс гаряча лінія

Інформує Фонд соціального страхування

БАНЕР ФСС прозорий фон

ВАМ ПОТРІБНА НАША ДОПОМОГА?

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ