Інформує Фонд соціального страхування

До уваги страхувальників та застрахованих осіб!

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, прийом громадян структурами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України проводиться дистанційно.

Управління виконавчої дирекції Фонду та його відділення на період карантину  працюють у закритому режимі.

Ми цінуємо ваше життя та здоров’я, разом з тим, не залишаючи без фахової підтримки.

Всі консультації щодо оплати Фондом лікарняних, страхових виплат потерпілим на виробництві та з інших питань, що належать до компетенції Фонду, можна отримати телефоном або за допомогою засобів електронного зв’язку.

 Управління ВД ФССУ в Тернопільській області:

(0352) 52-72-21, (0352) 52-79-44, ел. адреса te@fssu.gov.ua

 Кременецьке відділення

 Наші контакти:

  • телефон відділення: (03546) 21733
  • електронна адреса відділення: krem.te@fssu.gov.ua; fssu-kre@ukr.net
  • мобільний телефон: 0982945167

 Актуальну  інформацію щодо питань соціального страхування можна знайти у мережі facebook або за посиланнями:

Дякуємо за розуміння! Бережіть себе!

Інформує Фонд соціального страхування

Інформує прес-служба виконавчої дирекції 

Фонду соціального страхування України

Інформує Фонд соціального страхування

Пам’ятка роботодавцеві з питань охорони праці

Кременецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує:

Кожен має право на належні, безпечні і здорові  умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом (стаття 43 Конституції України).

Відповідальність за створення здорових і безпечних умов праці відповідно до ст. 4 Закону України «Про охорону праці» покладається на роботодавця.

Відповідно до ст. 14 Закону України «Про охорону праці» працівник зобов’язаний дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих, знати і виконувати вимоги нормативно – правових актів з охорони праці.

Приймаючи на роботу працівника, роботодавець зобов’язаний укласти з працівником трудовий договір. Під час укладання трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних факторів і можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах.

Перед допуском працівника до роботи необхідно провести з ним вступний інструктаж, за програмою вступного інструктажу. Результати інструктажу записуються в журналі реєстрації вступного інструктажу. Після цього безпосередньо на робочому місці проводиться первинний інструктаж з охорони праці, із записом номерів інструкцій з охорони праці в залежності від професії і виду виконуваної роботи. Результати інструктажу записуються в журналі реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці.

Посадові особи, діяльність яких пов’язана з організацією безпечного ведення робіт, в т.ч. і роботодавець, проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці в закладі, який має на це дозвіл. Не допускаються до роботи працівники, в тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці.

Посадові особи та інші працівники, безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою, затвердженому наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 № 15 та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі, затвердженому наказом МОЗ та Держнаглядохоронпраці України від 23.09.94 № 263/121 щороку проходять спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.

За свої кошти роботодавець організовує проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах з шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі.

Для здійснення заходів з охорони праці роботодавець відраховує кошти, не менше 0,5 відсотка від фонду оплати праці. Суми витрат з охорони праці, що належать до валових витрат юридичної особи чи фізичної особи, яка відповідно до законодавства використовує найману працю, визначається згідно з переліком заходів та засобів з охорони праці, затверджених постановою КМУ від 27.06.03р. № 994 (зі змінами).

На роботах з шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов’язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам видаються безоплатно за встановленими нормативами спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджуючі засоби.

В разі настання нещасного випадку на виробництві, роботодавець зобов’язаний протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку (тел. (03546) 2-17-33 або 0972582340) та протягом доби на паперовому носії (за адресою: вул.Драгоманова, 9,а  м. Кременець, 47000, email: krem.te@fssu.gov.ua ) повідомити відділення Фонду про нещасний випадок.

З метою профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонд здійснює заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров’ю працівників, викликаної умовами праці, безкоштовно надає страхувальникам необхідні консультації у створенні ними та реалізації ефективної системи управління охороною праці.

Інформує Фонд соціального страхування

Кременецьке відділення

Адреса:

Тернопільська обл., м. Кременець, вул. Драгоманова, 9-а. Поштовий індекс: 47000

Наші контакти:

 Актуальну  інформацію щодо питань соціального страхування можна знайти у мережі:

фонд ссу лог прозорий фон

Інформує Фонд соціального страхування

додаток Гаряча телефонна лінія

Інформує Фонд соціального страхування

БАНЕР ФСС прозорий фон

ВАМ ПОТРІБНА НАША ДОПОМОГА?

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ