Бюджет для громадян

Шановні жителі Вишнівецької ОТГ! В своїй діяльності ми завжди дотримуємося принципів відкритості, підзвітності та прозорості. Нам важливо, щоб кожен житель нашої громади, від наймолодшого до найстаршого, знав та розумів процес формування бюджету, його дохідну та видаткову частину.

Для цього ми щороку розробляємо інформаційно-роз’яснювальний буклет «Бюджет для громадян».

Бюджет для громадян – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація комплексної інформації про бюджет. Бюджет для громадян доповнюється візуалізаціями, щоб спростити розуміння складних цифр. Основна мета «бюджету для громадян» ― зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною для широкого кола осіб.

Якщо раніше одиниці могли розібратися з цифрами, якими був наповнений бюджет, то сьогодні це зможе зробити кожен. Бюджет для громадян допомагає зрозуміти бюджет своєї громади кожному громадянину, він допомагає побачити своє місце в бюджеті, зрозуміти, що бюджет громади – це кошти всіх жителів громади, побачити, що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а також зрозуміти, що витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади або групи громадян.

Публікуючи буклет, ми показуємо свою відкритість до діалогу із громадськістю та готовність вислухати і почути кожного.

Бюджет для громадян

бдг 2020

Бюджет для громадян

бдг 2019

Бюджет для громадян

бдг 2018

Бюджет для громадян

ВАМ ПОТРІБНА НАША ДОПОМОГА?

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ